Godziny pracy sekretariatu

sobota : 9.00-13.00

tel/fax.48 664-74-49

tel: 506-157-077

Profil szkoły Historia Dyrekcja Szkoły SEKRETARIAT SZKOŁY- Nr KONTA Szkoły Płatności Założyciel Szkoły mgr Stanisław Bęczkowski

Wszystko o szkole

Historia

Szkoły Zaoczne dla Dorosłych w Grójcu działają na rynku z sukcesami od 2004 roku.

Szkoły posiadają uprawnienia szkoły publicznej.

Siedziba Szkoły Zaocznej: budynek Szkoły Podstawowej Nr. 2 w Grójcu.

Sekretariat Szkoły: mieści się przy ul. Sybiraków 2/8.

Przez ostatnie lata działalności szkołę opuściło z powodzeniem 15 roczników absolwentów, którzy w dużej części zdali egzamin dojrzałości lub egzamin maturalny czy egzamin zawodowy.

Szkoła Zaoczna kształci w systemie zaocznym.  To propozycja przede wszystkim dla osób dorosłych, które chcą ukończyć gimnazjum zdobyć średnie wykształcenie lub ukończyć szkołę policealną, nie rezygnując z pracy i codziennych obowiązków.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywa dzisiaj ukończenie szkoły. Ukończenie naszej szkoły daje szansę na zdobycie lepszej pracy oraz otwiera drogę do dalszego kształcenia.

Zapewniamy przyjazną atmosferę i pomoc w rozwiązywaniu problemów, zwłaszcza tych związanych z przyjęciem na wyższe semestry.

Wspieramy osoby, które zdecydowały się wznowić naukę po wielu latach przerwy, samotnie wychowujące dzieci, bezrobotne. Mamy zrozumienie dla nieśmiałych i tych, którzy doświadczyli w dotychczasowej nauce niepowodzeń. Każdy słuchacz może liczyć na indywidualne traktowanie i zrozumienie.

W szkole zaocznej zatrudniona jest profesjonalna kadra nauczycieli z wyższym wykształceniem i dużym doświadczeniem pedagogicznym. Kadra ta stale podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę potrzebną w przygotowaniu słuchaczy do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego czy zawodowego.

Nauczyciele posiadają uprawnienia egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Nasi nauczyciele posiadają uniwersyteckie wykształcenie, a także posiadają wieloletnie doświadczenie i nieograniczone pokłady cierpliwości w kształceniu.

Zajęcia odbywają się w kameralnych warunkach, w przyjaznej i miłej atmosferze.

Naszym celem jest wykształcenie słuchaczy.

Kryteria przyjęć:

Zgłaszający się powinien przynieść:

• świadectwo ukończenia gimnazjum lub ośmioletniej szkoły podstawowej lub szkoły zawodowej, lub szkoły średniej
  • dowód osobisty (o ile jest pełnoletni),
  • podanie wzór do porania w sekretariacie szkoły
  • dwa zdjęcia.

Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych przyjmowani są od razu na trzeci semestr i obejmuje ich skrócony, dwuletni cykl kształcenia.

Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu.

• SZKOŁA ZAOCZNA dla Dorosłych w Grójcu
    ul.Polna 17A