• TECHNIK BHP - NABÓR r.szk. 2022/2023

• Ogłaszamy NABÓR na semestr wiosenny
              r.szk 2018/2019 - LUTY 2019.
              Kierunek: TECHNIK BHP
              Nauka trwa: 1,5 roku

📣Nasz szkoła daje możliwość uzyskania tytułu technika bhp oraz uprawnienia Inspektora do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy.

📣Tytuł technika BHP i uprawnienia Inspektora ds. bhp są honorowane nie tylko na terenie Polski ale również we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

📣Zdobywając u Nas uprawnienia, możesz pracować jako inspektor w każdej firmie, prowadzić własną działalność gospodarczą w zakresie bhp, prowadzić szkolenia BHP dla każdego nowego pracownika oraz szkolenia okresowe dla wszystkich grup zawodowych.

📣Będziesz mógł i umiał prowadzić postępowania powypadkowe, analizować stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach i na stanowiskach pracy, oceniać stanowiska pracy pod względem ergonomicznym. Analizować i oceniać ryzyko zawodowe.

📣Będziesz znał podstawy fizjologii człowieka w środowisku pracy, psychologii i socjologii co jest niezbędne np. przy rozwiązywaniu konfliktów w zakładzie pracy, ograniczaniu i/ lub eliminowaniu stresorów.

📣Nasze Studium umożliwia przygotowanie absolwentów do praktycznej, efektywnej i skutecznej realizacji zadań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, przed którymi stoją współczesne instytucje oraz przedsiębiorstwa i zakłady pracy.

📣Naszym Partnerem dającym gwarancje praktycznego przygotowania zawodowego jest wyspecjalizowany Zakład Usług Technicznych Doradztwa i Szkoleń w Zakresie BHP i PPOŻ. ul. Chrobrego 46 lok1c w Radomiu, który istnieje na rynku usług w zakresie BHP i PPOŻ od 1991 roku.

📣Jako nieliczni szkolimy, uczymy teoretycznie i praktycznie czego efektem jest ponad 90% zdawalność egzaminów zawodowych.

Zapraszamy: Grojec, ul. Sybirakow 2/8